Корзина
41 отзыв
+380661101480
Исследование по лечению мастита
Контакты
ООО Полтавский Бишофит
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+38097860-31-43
+38066110-14-80
+38053265-43-01
+38066286-68-27информация по юлайзерам
Алина
УкраинаПолтавская областьПолтава36021
Карта

Исследование по лечению мастита

Исследование по лечению мастита

Результаты лечения мастита препаратом «Lacte SANO»

Для дослідження властивостей засобу «Lacte SANO» були відібрані групи тварин із наступними діагнозами: субклінічний, серозний мастит, катаральний мастит, набряк вимені після пологів.

У випадку субклінічного маститу, після проведення експрес-теста, «Lacte SANO» наносився на вражену чверть відразу після кожного доїння за допомогою масажу. Через три дні повторний експрес-тест показав, що в групі  з субклінічною формою з 8 корів, в 7 корів кількість соматичних клітин в межах норми. Аналіз молока на інгібітори негативний.

 У випадку своєчасного виявлення серозного маститу засіб наносився за допомогою масажу на вражену чверть вимені до повного проникнення в тканини протягом трьох діб, двічі на день в кількості 20-30 мл. за одне нанесення після доїння без застосування антибіотиків.

Група з чотирьох корів

Після першого нанесення ― протягом 5-8 годин набряк почав зменшуватися, температура в зоні запалення знизилась.

Після повторного нанесення через 12 годин ― протягом 5-8 годин у трьох корів набряк суттєво зменшився, температура вимені нормалізувалась.

При подальшому використанні протягом наступних двох діб зовнішні прояви серозного маститу  у трьох корів повністю зникли, вимя стало мяким без ущільнень. Четверту корову перевели на стандартну систему лікування.Через 72 години після початку заходів для подолання проявів серозного маститу аналіз молока на інгібітори негативний.

Молоко зі здорових тварин було включене до загального удою.

 

У випадку катарального маститу засіб наносився за допомогою масажу на вражену чверть вимені до повного проникнення в тканини протягом трьох діб з однократним використанням антибіотика амоксициліну 40-50мл. за ін’єкцію, в перші 24 години захворювання.

Група з трьох корів

Після першого нанесення ― протягом 8-12 годин набряк почав зменшуватися, температура в зоні запалення знизилась.

Після повторного нанесення через 12 годин ― протягом 8-12 годин набряк зник повністю, температура вимені нормалізувалась, вимя стало мяким без ущільнень, було введено антибіотик.

При подальшому використанні протягом наступних двох діб зовнішні прояви катарального маститу повністю зникли.

Через 72 години після початку заходів для лікування катарального маститу аналіз молока на наявність соматичних клітин в межах норми,

Молоко з даної групи тварин було включене до загального удою після виведення антибіотика за показанням виробника препарату.

 

У випадку набряк вимені після пологів засіб наносився за допомогою масажу на всю зону набряку до повного проникнення в тканини протягом двох діб, двічі на день в кількості 30-50 мл. за одне нанесення, з частим здоюванням тварини без застосування антибіотиків.

Група з 15 корів

Після першого нанесення ― протягом 3-5 годин набряк почав зменшуватися, температура в зоні запалення знизилась.

Після повторного нанесення через 12 годин ― протягом 3 годин набряк зник, температура вимені нормалізувалась, вимя стало мяким без ущільнень, лімфатичні вузли в межах норми.

При подальшому використанні протягом наступних двох діб зовнішні прояви набряку вимені після пологів повністю зникли.

Висновок.

При субклінічній формі маститу використання «Lacte SANO» дозволило уникнути переростання в клінічну форму. Знизило рівень соматичних клітин, підсилило місцево резистентність організму.

Під час використання «Lacte SANO» у випадках своєчасного виявлення серозного маститу на початкових стадіях, вдалося уникнути використання антибіотиків, скоротити час одужання, зберегти продуктивність тварин.

Під час використання засобу «Lacte SANO» у випадках своєчасного виявлення катарального маститу, були зменшені витрати на антибіотико- терапію з 2-3 ін’єкцій до 1-2: препарат підсилив дію антибіотику, зняв  набряк і зменшив запалення, що призвело до скорочення терміну лікування з 7 ― 8 до 3 ― 5 діб.

При набряку вимені після пологів, за допомогою  «Lacte SANO», було скорочено термін подолання набряку з 5-7 діб до двох трьох діб, виключено необхідність запровадження заходів по обмеженню вжитку тваринами рідин.

Додатково були помічені наступні ефекти при використанні «Lacte SANO»: пришвидшення загоєння ушкоджень шкіряного покриву, пом’якшення шкіряного покриву, відволікаюча дія при запаленнях з гострим больовим синдромом.

facebook twitter
Предыдущие статьи